Chystáte se na dovolenou? Nebo máte před sebou služební cestu? Pokud jste často za volantem, je podobný společník jednoduše nutností. Díky autokameře se vám bude lépe parkovat v místech, kde jste poprvé v životě. A to je pouze začátek, protože toto důmyslné zařízení zvládne mnohem více důležitých úkolů. Je to dárek, který potěší všechny motoristy. Nahrávka z cest může být příjemným zpestřením zimních víkendů. A když dojde ke kolizi s jiným vozidlem, policistům jednoduše předložíte svůj videozáznam. Vyšetřování okolností nehody pak bude opravdu snadné, neboť své tvrzení budete moci podložit klíčovým důkazem.

Kompaktní rozměry jsou výhodou

Je opravdu malá a skladná, přitom nabízí neocenitelné služby. 5k kamera do auta s vámi pojede stovky a tisíce kilometrů, její výhodou je také snadná instalace. Můžete ji také propojit s mobilní aplikací, a ještě více si usnadnit ovládání. Vzpomínka na krásné zážitky ze středomořských destinací nebo užitečná nahrávka, která vysvětlí, co se vlastně stalo na vozovce, to vše pořídíte s podobnou novinkou ve světě moderní techniky. Samozřejmostí je český manuál, který usnadní instalaci nebo odolnost vůči rozmarům počasí. Tomuto zařízení nevadí mrazy, ale ani vysoké teploty, které jsou v letních měsících u moře zcela běžné. Na dovolenou můžete s rodinou vyrazit prakticky kamkoliv!

GPS je zabudovaná v držáku

Budete potřebovat GPS? To najdete v držáku, zabudovaná Wi-Fi je pro toto zařízení také jasnou samozřejmostí. Díky superkapacitoru, který nahradil dřívější baterie, získáte stabilní provoz a dlouholetou životnost, natočený záznam bude vždy v bezpečí. Pokud vás toto téma zaujalo, můžete nahlédnout na cel-tec.cz a dozvíte se víc! Svět moderní elektroniky je vám plně k dispozici, vlastně stačí jen vejít!

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře