O využití užitkového vozu můžeme uvažovat z několika důvodů. Nejčastějším důvodem používání užitkového vozu je distribuce materiálu a zboží. To může zahrnovat přepravu do obchodů nebo přímo zákazníkům. Dalším nejčastějším důvodem pořízení takového vozu je potřeba mobilního pracoviště. Díky své prostorové kapacitě jsou užitkové vozy vhodné pro filmové produkce nebo pro poskytování zdravotnických služeb. Ať už je důvod pořízení užitkového vozu jakýkoliv, strojservis Iveco vám nabízí širokou nabídku užitkových vozů.

Koupit nebo jen půjčit? Nic z toho není problém!

Potřebujete užitkový vůz Iveco jenom na pár dní? V tom případě můžete využít půjčovnu dodávkových a nákladních vozidel. Výhodou krátkodobého pronájmu je objem a délka ložního prostoru poskytovaných vozidel, robustnost konstrukce, spolehlivost, ovladatelnost a nízké provozní náklady. Pro poskytnutí krátkodobého pronájmu je nutné splnit několik předpokladů, které se liší v případě žádosti u fyzické a právnické osoby. 

Výhodou krátkodobého pronájmu je také i víkendová cena. Nájemci je umožněno zapůjčit si užitkové vozidlo Iveco v pátek odpoledne a následně vrátit až v pondělí dopoledne. Z toho vyplývá, že nájemce ušetří peníze za celkový pronájem.

Přeci jen koupit? Je z čeho vybírat!

Je dodávkové vozidlo nedílnou součástí vašeho podnikání? Pokud ano, je vhodné vybírat správně. Strojservis IVECO nabízí širokou nabídku dodávkových vozidel, které zvýší efektivitu vašeho podnikání. V produktovém katalogu najdete nejen nové, ale i ojeté vozy. Výhodou prodávaných vozidel je, že vám nabídnou nevšední zážitek díky pokročilým technologiím, kterými disponují.

V případě zájmu neváhejte navštívit webovou stránku strojservis.cz, kde se dozvíte více podrobností o aktuální nabídce užitkových vozidel.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře